יום חמישי, 24 מאי 2018

אטרקציות לבר מצווה

לא יאומן איך חלפו להם השנים והנה עומד מולנו הנער שעד לא מזמן היה ממש תינוק…
עלם חמודות שעוד רגע עובר לעולם המבוגרים.

את יום בר המצווה נהוג לחגוג בטקס רב רושם כפי שראוי לציין בו יום גדול ומשמעותי כל כך בחייו של הנער. על פי היהדות קיימת משמעות רבה ליום הזה בו מגיע הנער למצוות. ביום הזה הוא בעצם הופך להיות אחראי למעשיו והוא זה שצריך לנתב את דרכו בחיים, לדעת לבחור בטוב ולהעדיף אותו על פני הרע ובאופן כללי להפעיל שיקול דעת באשר למעשיו. כאן יבוא למבחן החינוך הטוב שהענקנו לו עד היום.

את טקס בר המצווה תרצו בוודאי לחגוג בתוספת של אטרקציות מיוחדות ונדירות שאף אחד עדיין לא מכיר…

אטרקציות לבר מצווה – במה כדאי לבחור?

קיימות מגוון גדול של אטרקציות שונות שעשויות להתאים לבר מצווה. אם רק תדעו לפנות אל הכתובת הנכונה והמתאימה תוכלו למצוא שלל אטרקציות מדהימות שעשויות להעצים את החוויה הן עבור נער בר המצווה והן עבור האורחים שלכם באירוע. חשוב מאוד להשקיע באטרקציות לבר מצווה היות ובדרך כלל זה מה שהאורחים יזכרו מהאירוע ואם השכלתם לבחור באטרקציה מיוחדת ומפעימה, הרי שהאירוע יהפוך לבלתי נשכח עבור כל המשתתפים ועוד יותר עבור נער בר המצווה.

איך בוחרים אטרקציות לבר מצווה?

הבחירה באטרקציות לבר מצווה זוהי בחירה לא כל כך קלה. היות ואתם לא רוצים משהו שכולם כבר מכירים והוא כבר הפך לנדוש. מצד שני לחתן בר המצווה יש גם הרבה מה לומר על העניין ולא ממש כדאי שאתם תפתיעו אותו באטרקציה שלא בטוח שהיא אכן תשמח אותו ותמצא חן בעיניו. לכן, כדאי מאוד לשבת עם הילד, להציע לו את כל הרעיונות ואת כל האפשרויות ולנסות לחשוב יחד אתו מה הוא היה הכי רוצה לראות במסיבת בר המצווה שלו. כאשר הנער יהיה אחראי על הבחירה הוא יהיה מאושר בה ולא יהיו לו אחר כך תלונות כי הוא זה שבעצם בחר באטרקציה הייחודית עבור מסיבת בר המצווה שלו.

הדפס
תגובות פייסבוק

תגובות