יום שני, 18 יוני 2018

טיפים לארגון מסיבת יום הולדת מפתיעה

מסיבת יום הולדת היא אירוע מיוחד ואנשים משקיעים לא מעט מחשבה ברעיונות מקוריים ומיוחדים על מנת להפיק את המסיבה המושקעת והייחודית ביותר שהם יכולים. גם אם אין מדובר בגיל עגול או מיוחד, אנשים שמארגנים מסיבת יום הולדת עבור מכר, חבר, קרוב משפחה או שכן רוצים להראות לו שחשבו עליו, שהוא חשוב ומוערך ואת כל אלה אפשר להראות בקלות כאשר חושבים, מבררים פרטים ובודקים את כל האפשרויות המתאימות לאירוע החשוב. אז איך באמת אפשר לארגן מסיבה שתהיה נעימה, מקורית, מפתיעה וייחודית?

התשובה לשאלה זו תמונה במה שכיום הפך לנפוץ מאד – השכרת אפקטים שונים המיועדים לאירועים. כיום ניתן למצוא שלל אפקטים או אטרקציות המתאימים לסוגי אירועים רבים או מסוימים וכאשר בוחרים אפקטים לאירועים ולוקחים בחשבון את סגנון המסיבה הרצוי, את טווח הגילאים של המשתתפים ואת אופי המסיבה שיתאים לאורחים – אין ספק שבחירת האטרקציה תהיה קולעת ומוצלחת והיא יכולה לדרג פי כמה כל אירוע או מסיבה. זו הסיבה שאנשים רבים כיום שוכרים אפקטים המתאימים לאירועים באולמות או תחת כיפת השמיים וכך מאפשרים למוזמנים לחוות חוויות שונות וייחודיות.

סוגים שונים של אפקטים המתאימים לאירועים

צריך להשקיע לא מעט מחשבה בארגון אירוע של יום הולדת, בעיקר אם רוצים שהוא יהיה מקורי ומפתיע. להלן כמה טיפים שכדאי לפעול על פיהם בעת בירור הפרטים הקשורים באפקטים שאולי יתאימו (ואולי לא יתאימו) לאירוע המדובר:

• בעונת הקיץ מומלץ לחשוב על מסיבה הכוללת מים וקצף. כך יוכלו האורחים גם ליהנות בפעילויות היתוליות וגם לצנן את גופם לנוכח החום.

• ישנם אפקטים מפתיעים שלא כדאי לשתף את דבר קיומם עם המוזמנים על מנת להפתיע גם את מי שחוגג וגם את האורחים.

• אף פעם אי אפשר לדעת למה מצפים החברים שיגיעו לשמוח ולשמח ולכן כל רעיון מקורי או חדשני יהיה מעניין, מקורי ומפתיע.

• ההפתעה יכולה גם לבוא לידי ביטוי בנושא של המזון שיוגש במסיבה.

• מתנות או חפצים שהאורחים יוכלו לקחת איתם הביתה בסיום האירוע יהיו הפתעה נעימה ומקורית וגם תשאיר בידיהם מזכרת מהאירוע המהנה והמוצלח.

• ילדם אוהבים מאד מתקנים מתנפחים. ילדים שיגיעו לאירוע שבו יחכו להם מתקנים כאלה ישמחו עד מעט וההנאה שלהם תהיה כפולה ומכופלת.

• אנשים אוהבים להצטלם ולקבל לידיהם את התמונות, אם כמגנטים ואם כתמונה מפותחת. כיום ישנן עמדות לצילום עצמי המפיקות מגנטים תוך מספר דקות והן מהוות אטרקציה המתאימה לכל הגילאים.

שני הדברים החשובים ביותר כאמור הם להתחשב בגילאי האורחים ולקחת בחשבון את מיקום האירוע (בפנים או בחוץ) כך אפשר יהיה להחליט אילו אטרקציות תהיינה המתאימות ביותר ולהשכיל לשכור את השירותים שהכי יתאימו לאירוע עצמו. כמובן שההעדפות האישיות של חתן או כלת השמחה חשובות, שכן ללא ההנאה שלו מהאירוע – לא יוכל אף אחד מהנוכחים ליהנות באמת.

חשוב מאד לפנות אל חברה שיש לה ניסיון רב ככל האפשר בהשכרת אטרקציות ואפקטים המתאימים לאירועים שונים וכדאי להתייעץ עם העובדים שלה על מנת למצוא את מה שהכי יתאים ויפתיע את האורחים במסיבה. האורחים ייהנו הרבה יותר כשהם יבחינו שהתחשבו בהם וברצונות שלהם ושההנאה המלאה שלהם נלקחה בחשבון. כאשר כולם ללא יוצא מן הכלל נהנים במסיבה – יישאר טעם של עוד, המסיבה תציב רף גבוה בקרב מי שאמור לארגן אירוע או מסיבת יום הולדת לאחר מכן ואנשים רבים ינסו לשחזר את הכיף וההנאה מהמסיבה באירוע שלהם עצמם.

הדפס
תגובות פייסבוק

תגובות