יום שני, 13 יולי 2020

מדבקות לילדים בכל מיני סוגים

אם חשבתם שמדבקות לילדים הן סתם עוד מוצר בו נעשה שימוש רק בעת יצירה, תתפלאו לגלות כי יש לפריט הצבעוני שימושים נוספים. וכיום בעידן האינטרנט אין צורך לגשת לחנות פיזית מכיוון שניתן להזמין ישירות הביתה מדבקות בכל מיני סוגים.

מדבקה לחיזוק חיובי

הן מסבות לילדים גאווה ומספקות להם תחושה של הישג. היות וילדים מתחברים יותר טוב לתגמולים ויזואליים מדבקות מהוות את הפתרון המושלם לחיזוק התנהגות חיובית. מדבקות יכולות לעודד ילדים כאשר מילים לא מספיקות, במיוחד אם מדובר במדבקות של דמויות אהובות או של צורות מיוחדות. המדבקות נותנות לילדים משהו לצפות אליו והן נחשבות לברות השגה ביחס למטרות אחרות.

מחפשים מתנה מיוחדת לילדים? הנה רעיון

אם אתם מחפשים מתנה מקורית לילדים או שאולי מתחשק לכם להעניק תשומת לב מיוחדת לבן משפחה, מדבקות עם שם הילד יהיו רעיון נהדר. מדבקות עם שם מתאימות לציון אירועים מסוגים שונים, כמו למשל תחילת שנת הלימודים או מעבר לכיתה א'. באתר ניקניים ישנם דגמים רבים של מדבקות עם שם בשלל עיצובים וצבעים, מהן ניתן לבחור ואף ולבצע הזמנה און ליין וישירות עד הבית.

מדבקות עם שם לגן הילדים

מדבקות עם שם הילד מתאימות גם לילדי הגן ולסימון תאים או חפצים. גננות רבות עושות בהן שימוש היות ובעזרתן הילדים יכולים ללמוד לזהות את שמם וליהנות ממדבקה מעוצבת בשלל דגמים וצבעים. את המדבקות מדביקים על תאים, מגירות ומתלים וכך לכל ילד יש אזור המוגדר כשלו בגן שם יכול להניח את חפציו, לתלות מעיל, לחלוץ את נעליו בזמן ששוהה בגן הילדים ועוד.

שיפור המוטוריקה העדינה

שימוש נוסף למדבקות הוא שיפור המוטוריקה העדינה. למעשה הן פופולריות במיוחד בקרב גני הגיל הרך, אז לומדים לראשונה כיצד להדביק מדבקות על דף. הססגוניות של המדבקות, הצורות המגוונות והגדלים השונים הם שמאפשרים לכל ילד ללמוד לתפעל את ידיו ביתר עדינות ועל הדרך ליצור יצירת אמנות מרשימה.

ארץ האפשרויות הבלתי נדלות

כוכבים, סמיילים, מדבקות לחגים ומועדים, מדבקות נוצצות, מדבקות עם שם הילד, כל אלו ועוד הן האפשרויות שעומדות לרשותכם. ולמרות שרובינו נוטים אולי להקל בהן ראש, המדבקות משמשות אותנו בדרכים שונות ומגוונות. כמו כן כיום בעזרת קדמה וחדשנות ניתן לחסוך פעולות כמו כתיבת שמות הילדים על מדבקות, שכן ניתן להדפיס את שם הילד מבעוד מועד ולעצב את המדבקה בהתאם לטעם, מטרה והעדפה אישית.

הדפס
תגובות פייסבוק

תגובות